Polibek je krásný vynález jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná...

Vezmeš si mě? 4

12. dubna 2008 v 10:10 | Ash |  Vezmeš si mě? - B-Kay
"Stalo se něco lásko?",zašeptala a nežně jej kousla do ouška."Ne...to jenom já,dneska mi jaksi není dobře",povzdechl si,ale hned zas protočil oči,protože cítil,jak mu Kim stahuje i trenky.Takže dnes se tomu asi nevyhne...
Tom chtěl jít ještě na WC a umýt se,takže vyšel schody nahoru.Potichu kráčel chodbou,kde byl Billův a Kimin pokoj.Najednou však uslyšel něco,co mu trhalo srdce na miliony kousků.Celým Billovým pokojem se neslo táhle Kimino sténání a Billovy občasné vzdechy.Tom se strnule svezl dolů po zdi a hlavu si položil mezi kolena."Bože můj,kdy už tohle přestane?",šepl přes závoj slz a pár mu jich dokonce steklo po zroněné tváři.Proč jej ona milovat může a on ne?!
Rychle se běžel umít a pak zalezl do svýho obýváčku,kde dlouho nemohl usnout...
Hned jakmile Kim dosáhla svýho orgazmu její tělo unaveně přistálo v Billovým náručím."To...to bylo nádherný",vydechla a nežně jej políbila.Jemně laskala Billovy rty těmi svými ,až když se najednou Bill otočil k ní zády."Půjdu se osprchovat",řekl smutně a vstal.Celé tělo jej bolelo a pálilo.Kimi na něj vůbec nehleděla,že by mu to třeba bylo nepříjemný.A dokonce jej o tom už i říkal,no ona to dělal pořád.Pokaždé na něj přirážela tak tvrdě,až někdy nemohl popadnout dech.Vlastně narovinu-milování s ní bylo pro Billa někdy doslova trestem.
Rychle se osprchoval a šel se do kuchyně napít.Vědel,že Kimi tedka už určitě hluboce spí a tak se klidně posadil na židličku u okna a hleděl na krásnou oblohu.
Nevědel zdali si ji chce vzít jenom proto,aby zapoměl na Toma,nebo ji skutečně miluje.
..................
Pomalounku a hlavně tiše vstal a podešel k zavřeným dveřím obýváku.
Nevědel,zdali má,nebo ne,ale nakonec zvítězilo ano.
Tiše vzal za kliku a vešel do tmou proslulího pokoje.Tiše jako myška podešel až k osobě zachumlané do klubíčka a nežně se na něj usmál.
Poté vzal ze zěme deku,kterou si Tom asi omylem skopnul a lehce jej přikryl.Tom se malinko spokojeně zavrtěl a poté spinkal dál jako batole.
Bill si však všimnul jednoho faktu,Tom měl mokro pod očima a dokonce i na polštáři...On brečel!
Smutně sklonil pohled a protřel si unavený oči.Ale při představě,žeby se měl vrátit ke Kimi...mu tedka naskakovala husí kůže.
Tom se najednou lehce pootočil tváří k Billovy a poté pomalu otevřel oči do tmavýho pokoje.
Nejdřív se malinko lekl,no když uviděl před sebou bratrovy oči,uklidnil se.Tyhle oči by nikdy neublížili."Já vím,žes mi sem zakázal chodit...ale můžu tady prosím zůstat?",šepl Bill tiše svou otázku a smutně na Toma pohlédl.
Ten na něj upřel svůj malinko rozespalej pohed a poté udělal vedle sebe Billovy místečko.A ještě k tomu to ani nebyl rozkládací gauč,takže se musel posunout až na kraj,aby se tam Bill k němu vešel.Ale vůbec mu to nevadilo.
Opatrně nadzvedl deku,aby se pod ní vešel i jeho bráška...
Pokračko príšte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama