Polibek je krásný vynález jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná...

Proč se mi vyhýbáš? 5

14. dubna 2008 v 15:15 | Ash |  Proč se mi vyhýbáš? - B-Kay
"Bille,prosim te už dost.....",šepkal sem skoro neslyšne.No už sem nemohl.Moje telo patrilo jenom jemu.Porád mn ejemne líbal na krku,občas mi kúži malinko skousnul."Tome ,no táák,dokdy to chceš takhle schovávat?",podíval se na mne."Bille, já nic neschovávam,nic nemusím,protože já te,já te ne-nemiluju",šepnul sem .Bylo to hrozný,protože sem mu lhlal,a hodne sem mu lhal."Bože múj,já ,tohle je tak trapný,"odsunul se a vstal."Ne Bille,počkej já to tak nemyslel.",snažil sem se zachranit situaci."Dej mi pokoj Tome",rozhlížel se po místnosti."Co to deláš?",zeptal sem se zoufale.
"Du pryč",vzal do rukou nejakej kámen,co nešel na zemi a vší silou jej hodil do okna,které se hned rozbilo."Ty ses zbláznil Bille,cos to udelal?",vykulene sem na nej koukal."Nic,jen do domú,ty když chceš ,tak si tady zústan,mne už to je jedno,mnej se",podešel k oknu.A vzhledem na to hnusné počasí za dvermi,sem usoudil,že bude lepší,když pújdeme voba.Rychle sme beželi domú.Celou cestu ani jeden z nás nepromluvil ani slúvko.Jen co sem otevrel dvere domu,Bill vybehl hore do pokoje a už ho nebylo.Mne to bylo tak líto.Potreboval sem se mu omluvit.A to hned.Tohle sem fakt prehnal."Bille,otevri",zašeptal sem o dverí a jemne sem zaklopal.Uslyšel sem vzlyky.To ne,on kvúli mne pláče.Bože já sem vúl.Proč jen sem mu nerel že ho miluji možná víc než on mne?Proč sem takovej hlupák?
"Bille,tak prosím",šepnul sem."Tome,di pryč prosím te,vypadni",opat se rozplakal.Tak to hle ne.Už nemúžu dýl.Nechat ho tam samého a plakat.Potáhl sem za kliku a vešel sem dovnitr.Bill byl schoulený na zemi a plakal.
"Tome,já ti ríkal,at vypadneš,tak proč",no zbytek vety se mu stratil v mém polibku."To Tome-Tomee",snažil se ode mne odtrhnout,no já ho porád stískal a vášnive sem ho líbal.
"Tak Tome",porád se mi vytrhával.Musel sem ho nasilu líbat a pevne držet,protože sem vedel,že je naštvanej a jen tak mi to neodpustí.
Když najednou jeho opovrhování začalo pomalu prestávat.Už mne nechal dokonce at ho líbam.Nachvilku se vzdálil."Promin mi to Bille",mnel sem slzy v očích.Začal sem ho rychle divoce líbat.Už sem ho neodehnal.Už mi to vúbec nevadilo.Už sem nemel ani strach.
Vedel sem to jiste.Moc ho chci.Tu a ted......
JENOMžE Bill mne jiné plány."Ne Tome nech to.Prestan.No tak.Tohle je už za náma.Jenom mi neco chybelo a já myslel,že si to ty,no spletl sem se.Tome,už mne nikdy nepolib prosim te",rekl a vyšel z pokoje.Já tam jenom tak stál a koukal na místo,kde ješte pred chviličkou stál Bill.
Vúbec sem tomu nerozumnel.V jeho očích ale nebyla sobeckost či vztek,byla tam zoufalost.Nemohl to preci myslet vážne.Po tom všem snad ne.Smutne sem se vrátil do svého pokoje a rozhodl sem se,že na to všechno zapomenu,jakoby se to ani nestalo.Vždyť sme si to tak i domluvili,no to tá hloupá skušebna a ANDREAS.Tomu to nedaruju.Svlékl sem se a lehnul sem si do postele.No ješte dlouho sem nemohl usnout.
"Tomííííku",zašeptal mi ráno nekdo u ucha."Viky ?!",vyskočil sem z postele jako namydlený blesk."Promin ale já s tebou musim mluvit",šepla a pritiskla mne o stenu."No tak dobre,ale počkej mne dole,at se alespon oblíknu jo?",snažil sem se ji dostat ode mne."Ne Tome,vúbec se neoblíkej.Prosím",špitla mi až podivne blíže u ucha."Viky co blbneš,múže nás videt Bill.""A co te po nem,a krome toho je dole a snídá.Tome no tak",začala mne líbat na krku.No mne to bylo až nepríjemný,potom jak mne líbal Bill."Viktorie no tak",šepnul sem už mírne naštvanej."Já vím,že to chceš Tome",začala mne líbat.
Absolutne sem se nemohl ani hnout.Jenom sem ji jen tak nechal at mne líbá.Ale pred očima sem mnel porád Billovu tvár,jak mn eona líbá.
"Dost Viky,chtel sem být milej ale ted už ne.Vypadni,já z tebou nic mít nebudu",rekl sem nazourene."Tohle ješte olituješ Kaulitzi,ty sám dolezeš za mnou,jen počkej",chrstla mi do tváre a šla pryč.No tak ted sem si to fakt zavaril.Její táta je reditel naší školy.A co ted?Vyhodí mne protože sem nechtel spát s jeho dcerou?
Do školy sem šel sám busem,protože Bill šel skorším.No už v buse se mi neco nelíbilo.Každý na mne ukazovala šepkal neco.Proboha Viktorie,cos to udelala?Sednul sem si k oknu a koukal na okolitou krajinku.Sice ji vídam porád ,je to tady hezký.Jen ten šepot mne znervoznuje.Pri školní bráne mne čekal Bill."Máš prúšvih Tome,velikej",koukl na mne zustarane."Já nerozumim Bille,v busu si na mne všichni ukazovali a,no proste ohovárali.Víš neco,co já ne?",zeptal sem se ho zoufale.
On na mne smutne koukl ."Vím.Si ted v totálnym prúšvihu.Prej si spal s Viktorii,dnes v noci",šepnul."Cože?!",vykrikl sem tak hlasite,jak sem ani netel."Bille,ale vždyť včera sem byl s tebou,ty mi snad veríš",koukl sme na nej už fakt zoufale.
"Tome já ti verím,ale že s ní nic nemáš,tak to ti neuverím.Protože dnes ste se pekne po sobe sápali",koukl nekam doblba.
Já ho zdrapnul za ruku a táhl sme ho za ruku nekam dál od všech tech lidí."Bille,ona si to vymyslela,všechno,políbila mne,to jo,ale já to nechtel.Opravdu né.Bille,ver mi",šepnul sem mu.On na mne nekoukal."Já už ti Tome,ale nejak neverím.A nech me už",rekl a šel pryč.Tohle ne,snad mne v tom nenechá i bráška.Má láska,múj život,mé všechno.Ale když sem se tak koukal jak klidne odchází,uvedomil sem si,že asi nechá a v pohode.Zrazu sem zbadal,jak ke mne kráčí Viktorie."Co s jim to nakecala náno?",nakričel sem na ní."Tome,dnes se se mnou budeš muset vyspat,prottože už vím co te bolí.Tebe múžou vyhodit,klidne by ti to bylo jedno,jenomže nejvetší bolest ti spúsobím,když príješ o Billa.Tak si dej bacha a bud dneska hodnej,protože stačil jen jeden polibeka už ti neverí.Tak si nechtej predstavit,když mu reknu neco víc.Tak dnes u tebe Tome",usmála se a šla pryč.
Prosim ne.Tohle ne.Já už nemúžu dál.Co udelá jemu?Já s ní nemúžu spát,protože o nej príjdu tak či tak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama