Polibek je krásný vynález jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná...

Proč se mi vyhýbáš? 41

14. dubna 2008 v 22:00 | Ash |  Proč se mi vyhýbáš? - B-Kay
"Když,když…já,já si to nikdy neodpustím Bille.Jak sem tě tam mohl nechat?",po líci se mi skutálela slzička,kterou Bill jemně setřel."Neudělal si nic špatnýho Tome.Jenom si…jenom si polechl mámu",pořád pomalounku šeptal.Cítil sem se tak bezmocně,když sem ho takhle videl."Máma ti šla skontrolovat pokojík,neboj bude zas tak krásnej jako i předtím",usmál sem se a chtěl sem ješte něco říct,no priřítila se tam sestřička."Tak,pacient musí odpočívat,konec návštevy…a panebože,Tom Kaulitz?!",vyjekla a já pořád ješte nechápal."Tak pro vás ješte 5 minut jo?",mrkla na nás a s úsměvem ve tvářy odešla.
"Tak už bych asi mněl jít",chtěl sem vstát,no Bill se na mne polekaně podíval."Tome,prosím ,zůstaň tady,já…já mám moc velikej strach",šepl a pulil na mně ta svá krásná očička.V jeho očích bylo fakt vidět zdešení.Nechci ani pomyslet,co mu udělal ten kretén.
A nechtěl sem se ho vyptávat,bude času dost a Bill byl ted fakt vyděšenej."Tak jo,du to jenom vybavit se sestřičkou.Myslím že podpis bude stačit",usmál sem se a vyyšel sem na chodbu.
Po chvilce sem už s ůsměvem kráčel k Billovmu pokoji.Chtěl sem být co nejdřív při něm.A mám taky strach,aby se tady Simon jen tak neoběvil a náhodou ješte něco neudělal.
Když sem vešel dovnitř,Bill už seděl a opatrne se usmál.Já k němu podešel a rychle sem jej obejml.
"Promiň mi to lásko",pevně sme jej držel v náručí."Tak co,můžeš tady zůstat?",zeptal se s nadejí v hlase."Jo,zůstanu tady s tebou",pohaldil sem ho po pořád ješte rozechvělej tvářy.
"Dekuju",šepl a udělal mi vedle sebe místečko.
Pokoj sme pro jistotu zamkli.A ten klíč mně stál jenom podpiskartu.No co,sláva se někdy i vyplatí.Bill se mi schulil do náruče a jemně mne políbil ."Miluji tě Tome",pohodlne se mi uvelebil na hrudi a přivrel očka.
"Já tebe taky Bille.A už neboj.Sem tady s tebou,už ti nikdo neublýží,a Simon už vůbec ne!",zavřel sem i já oči,no po chvilce mne vzbudilo…
Pokračko príšte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama