Polibek je krásný vynález jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná...

Only kiss 11

14. dubna 2008 v 10:45 | Ash |  Only kiss? - B-Kay
Tom se stydlivě usmál a bříšky prstů zamířil rovnou k lemu boxerek. Jak tak koukal na Billa ležícího na posteli a vesele si pobrukujícího neznámou melodii, musel se v duchu smát. Byl jako malé dítě. Někdy se tak opravdu choval. A jedna z takových chvilek byla právě teď... tedy to si alespoň Tom myslel.
"Spokojenej?" zasyčel, když jeho boxerky ležely někde u nohou postele a on se rukama snažil přikrýt co nejvíce ze svého klína.
"Já se také takhle schovával?" zasmál se Bill, ale z jeho smíchu bylo slyšet značnou dávku nervozity. Tohle už hra nebyla.
"Chceš mě ponížit?" zasupěl Tom a chtěl se sklonit pro své boxery, avšak ani nevěděl jak a už uviděl jenom Billa pádícího z pokoje z boxkama v rukou.
"Billeee!" zakřičel a chtěl se jít schovat a oblíct do svého pokoje, ale ten skrček zamknul a vzal klíčky.
"Já ho zabiju," sykl a utíkal dolů. "Billle!" vykřikl, ale nikde nic. Bill samozřejmě vyběhl na zahradu k bazénu a tam vyčkával. Konečně! Pomyslel si, jakmile uviděl Toma, který jej zběsile hledal po kuchyni.
"Zabiju tě," šeptl, když jej uviděl u bazénu, zřejmě se na jeho účet výborně bavil. Tom se tedy rozhlídl po zahradě a nakonec vyšel ven za svým bratrem.
"Dej to sem," zasyčel, a když Bill hodil ty boxky do bazénu, rozběhl se (s rukou mezi nohama:D) a svalil do bazénu rovnou Billa. Nějak se to však pomotalo a najednou byli ve vodě oba.
"Ty hnusnej odpornej," začal nadávat Tom a chtěl i pokračovat a také by i pokračoval, kdyby mu Bill nepřiložil ukazováček na rty.
"Pššt," zašeptal a koukal upřímně do bratrových očí. Teď jim už do smíchu nebylo.
"Můžu tě o něco požádat?" zašeptal Bill a něžně otřel svůj nos o ten bratrův.
"Joo," vydechl Tom a snažil se vyhledat bratrovy rty, avšak ten pořád utíkal.
"Polib mě, Tome..." zašeptal a pomalounku se k Tomovi přibližoval. Tom jej teď už nechtěl ničím vyděsit a tak zůstal stát na místě. Bill se teď už nebál. Opatrně a váhavě pokládal své rty na ty Tomovy, aby se po chvilce spojily v jemném polibku...
Pokračko príšte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama