Polibek je krásný vynález jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná...

Nový spolubydlící 7

14. dubna 2008 v 15:25 | Ash |  Nový spolubydlící - B-Kay
"Prosim tě…řekni že si to ty…prosím",tiše jej prosil Tom,pevně si jej k soběc tisnúc a naléhavě líbajíc celé jeho tváře.Bill se na něj spod závoje slz mile pousmál."Sem to já Tome…už to nešlo vydržet…promin mi",špitl tiše a omluvně na něj upíral svoje malinká kukadla."To já bych se mněl omluvit Bille…slib mi…slib mi,že bys mně nikdy nepodvedl",jeho prozba byla tolik naléhavá,že by snad i prasknul,kdyby mu to Bill neslíbil.
"Tomi,já ti slibuju,že sem tě nikdy s nikým nepodvedl,miluju tě…hrozně moc",jemně jej políbil."A ted mi slib ty,že bys ode mě nikdy neodešel,kdybys vědel pravdu",ozval se Bill tiše a upřimně hleděl svému dvojčátku do jeho nádhernejch očí.
"Slibuju lásko",vyřkl tiše Tom a znovu Billa zasypal další tunou svých polibků.
Po chvilce líbání a vzájemnýho proplétání jazyků se Tom nachvilku odsunul.Spokojeně se posadil před Billa a se zájmem si jej prohlídnul."Copak?",usmál se štastně Bill a natahoval po Tomovy packy.
Tom se mile usmál a zavrtěl hlavou."Nic,jenom…seš tolik jinej Bille.Seš strašně krásnej víš to?",znovu se jemně začervenal a nesměle se podíval své lásce do překvapených očí."Kdybys vědel Tomi…zezačátku sem tohle dělal jenom proto,abych se ti pomstil za to,žes mně opustil…jenomže,hned,jak sem tě uviděl v těch dveřích…vědel sem,že to nedokážu.Protože sem byl do tebe pořád blázen…a také pořád sem a i budu",po čtyřech se připlazil spátky k Tomovy a sednul si mu opatrně do klína.
"Myslel sem na tebe každou minutu Bille",řekl Tom tiše a nežně si pohrával s Billovýma dlouhýma vlasama.Kdysi je takhle krásné nemněl.Proto mu to ted bylo tolik vzácné."A co to tetování a ty piercingy?,zeptal se Tom po chvilce zvědavě.Bill se tiše zasmál a a lehce tuknul Tomovy na kovovou ozdůbku ve rtu."Tys ji před tím také neměl,asi…asi sem chtěl změnu",řekl a dál se nechával laskat Tomovýma rtíkama,který mu láskyplně skoumali kůži na krku.
"Nesnášim jej",vypadlo najednou z Billa a smutně sklonil pohled k zemi."Já bych taky nikdy neřekl,že by toho byl Andy schopnej…a tedy hlavně proč?Ale to ted není důležitý,my mu to nějak vrátíme,to se neboj",spiklenecky na Billa mrkl ,kterej se hned zasmál,nad výrazem Tomovy tváře.
Ale mněl pravdu!Vždycky si říkali,že když se oni pohádaj,tak se hnedka také udobří.A nikdo se mezi ně nesmí stavět…protože stejně prohraje!A oba dva vědeli,že Andy prohrál právě v tuhle chvíli!
"Ted na něj ale nemysli Bille",špital Tom mezi tím,jak vášnivě líbal Billovu kůži na bradě."Máš pravdu Tomi,na tohle je kopa času zítra…ted sme konečně spolu",štastně se usmál a nechal se Tomem pomalu zavrtávat níž a níž až dopadnul hlavou na měkký polštářek.Tom se položil vedle něj a jemně líbal jeho našpulenej nosík."Miluju tě,strašně moc Bille",zavrněl tiše do kůže mezi Billovým krkem a ramenem."Já tebe taky lásko",lehce se zasmál,hned jak jej na bříšku postudili Tomovy ledové a chvějící se prsty.Ten se totižto právě sklonil k krásnýmu plochýmu bříšku svýho bratra a obsypával jej nežnými polibky kolem pupíku a hlavně po obrysu nádherné hvězdy,již ted zdobila Billovu kůži.
Bill se pořád sladce hihnal,Tomovy rty jej totižto děsně lechtali.A to Tom také vědel.Kdysi jej šimrával vždycky jenom na bříšku.Bylo to jeho nejlechtivější místečko a tím také zůstalo.Jenomže ted jej Tom už nemusí lechtat jenom prstama…tedka už ne…
Bill si naléhavě sklonil hlavu tak,aby dosáhla k té Tomovy a spojil jejich rty v nádherným polibku.Tímhle se sputstilo dokonalé a dlouhé líbání,které se neobešlo bez vzájemných doteků a tichých vzdechů tomu druhému do ůst.
Byli tolik zabráni do své činnosti,že si vůbec neuvědomili,že nejsou v bytě jenom oni dva.A na tu třetí osobu jaksi zapomněli…
Pokračko príšte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama