Polibek je krásný vynález jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná...

Nový spolubydlící 5

14. dubna 2008 v 15:15 | Ash |  Nový spolubydlící - B-Kay
Tom pořád nesměle přecházel po Billovým rtu."Chceš to udělat?",zeptal se Bill tiše a pohledem se začal vpíjet do toho Tomova.
Ten se najednou malinko zasekl...Viděl před sebou jeho...jeho ůsměv...jeho rty..oči...vlasy...to křehké tělo...nechtěl jej podvést...jenomže i to křehké tělo i ten sladkej smích nedokázal udržet jejich vztah vcelku a podvedl!
Ted tady mněl ale jeho.Co když je Patrick ten,který mu má pomoci zapomenout na Billa?Co když mu právě on pomůže?
Proto se nežně esklonil k jeho rtům a lehce na ně dýchl.Bill nevědel,co má vzrušením dělat.Uplně zapomněl,že sem přišel jenom proto,aby se mu pomstil.Zapomněl i nato,jak moc mu tím ublížil...ted zapomněl na všechno.Cítil jenom Tomovy rty,jak se pomalounku přibližujou k těm jeho až...
"Bilééééé!",ozvalo se krásnym romantickým místem.Dalo by se říct jejich místem.Blondavej kukuč se k nim rychle blížil a zběsile dejchal.Tom Patricka trošku smutně pustil a poté se postavil."Leze mi to na nervy",zavrčel a šel popředu domů...
Andreas Billovy celou cestu hezky nadával,jak to,že si dovolil být k němu tak hodnej,když se domluvili na něčem uplně jiném.Ale Bill jakoby jej ani neposlouchal.Nechápal ničemu,co se to tady děje,ale vědel jedno,no tedy spíš tušil...Tomovy někdo pomohl k tomu,aby od něj odešel.Jen ještě musí dojít na to kdo a proč.
"Di se lehnout,já se půjdu ještě umýt",řekl Bill tiše a nechápavě zíral na Andrease,kterej seděl na židli v kuchyni.Tom si šel už dávno lehnout na svůj rozkládací gauč."Bille,promin",šepl tiše a pomalu k němu podešel.Rozhodl se je rozdělit za každou cenu,a až ted zjistil,že tímhle chováním by je od sebe moc nedostal.
"Dobře Andy.Nic se nestalo,ale nech to raději na mně jo?",pousmál se a vlezl si do koupelny,kterou pečlivě zamkl.
Andreas si šel tedy lehnout na svou postel a tu Billovu přisunul blíže k té své...i tohle bylo totiž součastí jeho plánu,kterej určitě bude fungovat...
Bill vylezl ze sprchy jen v županu a šel si dát ještě hrnek kakaa.Vždycky toí měnli s Tomem rádi a tohohle zvyku se nemínil vzdát.Horkej hrnčeke vzal opatrně do dlaní a poešel k oknu.Rozhlédl se na nádhernou hvězdnatou oblohu a nachvilku se zamyslel.
Najednou za sebou cítil něčí dech."Andreasi co...?",prudce se otočil,no jeho oči se zapíchli do jemu tolik podobných."Tome?Já myslel,že spíš",tiše špitl a položil svůj hrníček na okenní parapet."Nemůžu spát",ozval se tiše druhej Kaulitz a nežně se k Billovy naklonil.
"Už mám odpověd",vyšlo tiše z jeho rtů."Na...na co?",zakoktal se Bill a pomalounku nevědel kam s očima."Na otázku jestli to chci udělat",pousmál se na něj Tom a nežně jej pohladil po vydešený tváři."A ta zní?",šepl Bill tiše a lehce políbil Tomovu dlan."Chci...neuvěřitelně chci",vyřkl a v nasledující chvíli se jejich rty znovu potkali.Oboma proletěla vichřice.Byl to jenom letmí dotek,no oni se i tomu jemnému polibku neskonale oddali.Bill se po chvilince odtáhnul a podíval se Tomovy hluboko do očí."Víš to jistě?Já nejsem Bill",breptl a nervozně si skousl spodní ret."Vím...právě proto",zašeptal Tom a znovu zrušil mezeru mezi nima.Billovy ručky směrovali pomalounku a opatrně až za Tomův krk,kde se spojili v pevným uzlíku.Tom položil svoje ruce na Billovy boky a polibek malinko prohloubil.Skousával mu rty dokud nebyli nádherně naběhlé.Po chvilince si Tomův jazyk nesměle probojoval cestu k Billovo zoubkům,přes který se ale až moc snadno dostal,aby se vášnivě propletl s tim Billovým...
Po chvilce byl Bill hozen do Tomovejch peřin a přicapen xD Tomovým horkým tělem,jak jej pořád divoce líbal...
Pokračko príšte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama