Polibek je krásný vynález jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná...

Narozeninový přání, chci tě zpět 24/2

14. dubna 2008 v 18:10 | Ash |  Narozeninový přání, chci tě zpět - B-Kay
Tom na něj s ůžasem zíral.Připadal mu tak nádhernej.A ted když cítil jeho vzrušenej klín na tom svém,neubránil se táhlímu povzdechnutí."Řekni mi Tome,že nejsme blázni…",špital Bill a vzrušeně při tom přivíral oči,jak jej Tom pomalu hladil po nahých zádech."Miluji tě Bille…ale nic nebudu dělat bez tvýho svolení",šepl Tom a lehce zatahal za bratrův spodní ret.Už se nemohl dočkat,jak se znovu ponoří do hloubky těch nádherně tvarovanejch rtů a ucítí jejich sladkost a plnost.
Bill beze slova vstal,a kráčel ke dveřím.Tomova nálada a vzrušení trošku opadlo.Čekal to.Jen jedno nečekal.Bill podešel sice ke dveřím,no jedním mávnutím klíče je zamkl.
Poté se otočil na bratra,kterej na něj nechápavě hleděl.Až ted mu to došlo.
Opatrně vstal a podešel až ůplně k Billovy.Oba byli nazý,oba po sobě toužili,no oba mněli neuvěřitelnej strach.
Tom šel na Billa pomalu…nechtěl jej ničím vyděsit.Chytil jej za ruku a pomalu jej vedl k postely,na kterou jej položil.Poté se na něj dlouze podíval.
Bill už to nevydržel.Nadzvedl se a vpil se do Tomových rtů,které hladověli po polibku…
Tohle už nebylo jako předtím.Líbali se jako o život.Bloudili rukama po celým těle druhýho a navzájem se vzdychali do polibků.Tohle už nebyla jemnost,ale dravost…
Už to v sobě nedokázali potlačit.Bill Toma prudce povalil pod sebe.Chtěl to.Chtěl jej mít…tady a ted.Opatrně se na něj posadil,a metal sebou dokud na Toma nedosedl ůplně.
Projela ním obrovská bolest."Do-brý?",zeptal se jej Tom trhaně.Ledva to vyslovil.Nechtěl,aby bratr trpěl."Jo..jo..pomalu",šepl,a Tom začal opatrně přirážet.Tohle by si nikdy nepomyslel,že se bude milovat se svým vlastním bratrem.
Jenomže Tom chtěl taky Billovy dopřát ten nádhernej pocit.Proto ručkou zašmátral do Billova klína a začal pohybovat…
Už to nebyli jenom vzdechy,nebo steny.Byli to zoufalé výkřiky…Báli se že je usliší máma,no ted se na to moc nesoustředili.Po chvilce Bill s posledním výkřikem dopadl do Tomovy náruče.
Oba se nevýslovně třásli."To bylo nádherný"…šepl Tom a rychle Billa políbil.Ten přes oba přehodil přikrývku a nechal bratra,aby jej jemně líbal…
Pokračko príšte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama