Polibek je krásný vynález jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná...

Liebe lasst sich nicht erzwungen 3 17

14. dubna 2008 v 16:35 | Ash |  Liebe lasst sich nicht erzwungen 3 - Mykerina
(Tom)
Musel jsem se smát, když hledal ty boxerky. Byl tak roztomilý. Ale najednou jsem dostal nápad. Věděl jsem, kam jsem je hodil. Nahnul jsem se pro ně k posteli. "Copak?? Hledáš něco?" zajímám se. " Boxerky," zavrčí. "Tyhle?" Otočí se na mě. Visí mi na prstě. "Ano tyhle." Natáhne se po nich, ale já uhnu. "Hej," zavrčí. "Tak si pro ně pojď," špitnu vábivě. Bill se zamračí. "Ale no tak..snad by ses mě nebál," provokuju. "Tomííííííí," zavrní. Ví, jak na mě, potvůrka. "Tak pojď…pojď si pro ně k bráškovi." Kleknu si na kolena. Bill přimhouří oči. Přemýšlí. Tak buď teď dostanu košem a on se urazí, nebo bude spolupracovat.

Otočí se na mě a po čtyřech se připlazí. "Tomí..nebudeš přece zlej na brášku," skousne si ret. Bože Billí, tohle nedělej. Vzdychnu. "Copak, Tome? Nějaký nervózní, ne?" vrtá do mě,ale přibližuje se. Já couvám a nakonec si lehnu. Bill po mě střelí zvažujícím pohledem, ale nakonec si na mě přilehne a chňapne po prádle. Já dávám tu ruku čím dál tím výš a Bill se mi pohupuje na klíně.. Pod návalem slasti přivřu oči a boxerky někam zahodím. Bill se na mě podívá. Už nemám sílu. Přitáhnu si jeho hlavu a hladově mu pronikám mezi rty. Ani se nebrání. Plnou vahou se na mě položí a opře dlaně vedle mé hlavy. Hladím ho po zádech a neodpustím si zajet mu až na zadeček. Stále žádné známky odporu. Zhluboka se nadechnu a prsty sjedu mezi půlky. Bill mě kousne do rtu. Druhou rukou jej hladím po zádech. "Bojíš se?" špitnu do ticha, které přerušuje pouze náš zrychlený dech a občasný sten. " Tebe ne," odpoví mi a já neváhám a jeden prst zasunu. Cukne sebou. "Věř mi," uklidňuji ho. Kývne. Přetočím jej pod sebe. Lehnu si mezi jeho stehna a polibky zahrnuji krk,který mě tak láká. Bill se mocně prohýbá a když jej políbím na rty,pomalu do něj začínám pronikat. Vyplašeně
se ode mě odtrhne. "Miluju tě..Bille,"špitnu místo omluvy. Zadívá se mi do oči a kývne.
(Bill)
Tohle jsem neměl v plánu, ale když mi řekl, že mě miluje.. Nemohl jsem být proti. Vždyť jsem ho trápil už tak dlouho.
Tom se plavně a hlavně pomalu pohybuje a já umírám rozkoší. Milování s ním je dokonalé. Sice jsem to zažil jen jednou a teď, ale pokaždé… bylo v tom cítit tolik lásky a něhy. Upřímně sem si nikdy nemyslel, že by se Tom dokázal zamilovat. Nevěřil jsem tomu, ale… jsem rád, že mi dokázal jak moc dokáže někoho milovat. Vlastně ten někdo jsem já. Jenom já. Tom silně přirazil a mě se vydral ze rtů sten. Napůl bolestivý, napůl slastný. "Bille..miluju tě..tak moc.." zasténá mi do ucha. Laská mě na krku.. Tohle nezakryji ani make-upem. Twe. Najednou mě kousne. "Au," zakňučím . "Vydrž, Billí…jen chvilku..ještě..ještě vydrž." Asi si myslel… já nevím co. "Už..už.. aaaaaaaaaaaa," zasténá naposled a zhroutí se mi na hruď. Stále jsme spojeni. Vydýchávám se. "Miláčku,..prom..promiň," zašeptá.. "Za co?" nechápu. "Bolelo tě to přece." Zasměju se. "Ne, ne.. jen, kousnul si mě," ukážu si na ranku na krku. "Omlouvám se." Políbí mě.
Uběhlo pět minut a Tom se ze mě konečně zvednul. Ne že by mi to vadilo, ale..zase ten pocit svázanosti. "Broučku ?" špitne. Proč mi musel Gusepe tak ublížit? "Bille?" Co jsem mu udělal? "Tak Bille!!" "C..Co?" nechápu. "Mluvil jsem na tebe a ty si mě absolutně nevnímal," zatváří se ublíženě.. "Promiň." Pohladím ho,ale Tom se ke mně nakloní. Zazmatkuju. "Já..já jdu do té sprchy," vyhrknu a rychle se zvedám. Jenže Tom taky. Otočím se na jeho usměvavý obličej. "Já..chci..můžeš…..chci.."koktám jako kretén. Přistoupí ke mně a furt má ten úsměv. "Mám jít s tebou?" zašeptá mi do ucha. "Ne..chci jít sám," vyvrátím jeho úmysly a všimnu si, jak se zarazil a následně posmutněl. Beze slov se otočím, a aniž bych se na něj podíval,zalezu do koupelny.
(Tom)
Asi si to potřebuje urovnat v hlavě..Za poslední hodinu se toho stalo poměrně dost. Milovali jsme se. Ano, Bill mi to dovolil. Jsem moc šťastný, ale mám pocit, že on…prostě ..Nebyl asi připravený, nebo já nevím. Nechápu, proč se tak chová. Dobrá, uznávám, byla chyba to po něm chtít, ale nemohl jsem si pomoct. Tak dlouho sem se ho nedotýkal. Tak dlouho. Bylo to jako mučení. Jako kdyby chyběla půlka mě. Radši si udělám kafe… jo.. to je dobrý nápad.
Zvednu se z postele, navleču trenky a svištím si to do kuchyně.
(Bill)
Prohlížím se před zrcadlem. Brr… Vypadám hrozně. Pohublý , zašedlá pleť. Díky..Tohle je krize. A velká. Že se vůbec Tomovi líbím. Ach ano. Bráška. Byl tak smutný ,když jsem mu zakázal jít semnou do koupelny, ale…potřebuju přemýšlet . Co by mu udělalo radost?? Tak Bille…mysli!!!! Vždyť on miloval hladké nohy. Anoo!!! To je ono. Rychle zaštrachám v kosmetické tašce…Ano, asi se ptáte, na co mám žiletku, ale..co kdyby mi narostly vousy?? Ok..Blbý příklad… Jo, mám to na podpaží. Přece jen miluju hladké podpaží a Tom taky, takže sem si ji musel pořídit.
Sednu si na okraj vany a na nohy dám pěnu. Sakra. Jak to ty holky dělají?? Od kotníku ke kolenům a pak stehna?? Asi jo.. Jdu na to. Přiložím tu hnusnou věc k noze a pomalu táhnu nahoru. Brr… tolik chlupů. Znechuceně se otřesu,ale pokračuju.
Za třicet minut je mám jakž takž oholené. No samo,že jsem se i pořezal, ale…sem zvědavý, co mi na to řekne. Ještě si umyju vlasy. Ták.. a lezu ven. Osuším se a obleču boxy. Na hlavě mám turban. Odemknu koupelnu, nahlídnu do ložnice a nikde nikdo. Kde je?
(Tom)
Co tem ten Bill dělá tak dlouho? Chjo. Kafe vypitý, tak si zalezu zpátky do pelechu.
Otevřu dveře do ložnice a konečně. Bill se uráčil vylézt z koupelny. "Copak, lásko?" zeptám se, protože se podivně culí. Usměje se ještě víc. Přistoupím k němu. "Čemu se směješ, lásko?" Nevím proč, ale zase na mě jdou choutky. Směruji ho k posteli. Spadne na ni a laškovně si olízne rty. Neváhám a vlezu si k němu. Opatrně si lehnu na něj a rukou mu přejedu po stehnu. Zarazím se. Podívám se dolů a nestačím se divit. On..On si oholil nohy!!! "Bille?..Co.." "Líbí?" zašeptá a je pln očekávání. "NE!!" vyštěknu prudce. Bill se ustrašeně koukne. Snad doufám,že jen vtipkuju, ale naštval mě. "Já..já to..bylo pro tebe," skoro brečí. "Sakra zbláznil si se?? Jsi snad teplouš?"vyštěknu. PLESK!!! Dal mi facku. "Pokud sis nevšiml, tak jo, když s tebou spím!" zakřičí na mě a uteče. Tak tohle jsem asi podělal…, ale…ten šok. On si oholil nohy kvůli mně?
Večer. 22 hodin
Bill nevylezl z koupelny. Asi jsem to vážně přehnal. Omluvím se mu. "Billí?" klepnu na dveře. "Vypadni!" zaječí. "Promluvíme si. Mrzí mě to. Promiň," omluvím se a doufám,že otevře. "Na tohle omluva není. Urazil jsi mě. To bolelo, Tome. Moc to bolelo.. A teď zmiz!" zasyčí. Co mi zbývá. Jsem unavený. Lehnu si do postele. Snad tam Bill neusne.
(Bill)
Teplouš?? On mě tak nazval? Ani neví, jak mi ublížil. Já to dělal pro něj. Vzlyknu. Už tu sedím dlouho a je mi zima. Rád bych věděl, kolik je hodin. To je jedno. Zvednu se a odemknu. Všude ticho. Vezmu si tričko a ulehnu do postele. Vedle Toma. Zase se mi spustí slzy.
Nedokážu je zastavit.
(tom)
Tohle jsem nechtěl. "Lásko, já.. odpusť," špitl jsem, ale Bill se ode mě odklonil…

Pokráčko příště !
Napsala: Mykerina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama