Polibek je krásný vynález jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná...

Liebe lasst sich nicht erzwungen 2 7

14. dubna 2008 v 12:40 | Ash |  Liebe lasst sich nicht erzwungen 2 - Mykerina
Celou cestu se cítím čím dál tím hůř.Určitě se Billovi něco stalo.Vím to,cítím to a neskutečně se bojím. "Nemůžete prosím trošku přidat?"zaškemrám.. "Mladíku..tady je 50 ale že jste to vy.Ale varuji vás…Případnou pokutu zaplatíte" kývnu na souhlas a řidič opravdu přidá.Oddychnu si,ale začínám se klepat.Sakra Bille….co se děje?ptám se sám sebe.Bojím se o něj.
(Bill)
"Ehmm….nedalo by se to nějak vyřešit?Třeba finančně"myslel jsem,že tihle týpci jdou po penězích,ale zase omyl. "Vyřešit by se to dalo,ale rozhodně ne finančně."uculil se úchylně a zase šel ke mně.Né…POMOC!!!!!!!! "Hej Gusepe…..opatrně…ať není poškozený.. Víš že ho bude chtít Henry ne???" křik na něj zase ten chlápek. "Jo vím,,,,jen mu ho trošku zaučím…A už mi do toho nekecej..Buď tak laskav?!" zavrčel na něj. "Budu ti do toho kecat,páč ty je vždycky dokážeš jen zřídit." To už se,ale Gusepe naštval pustil mě šel k tomu týpkovi. "Co jsi to řekl?" zeptal se na naštvaně. "Slyšel jsi ne?!Nech ho na pokoji.Však Henry si ho zaučí" "Ne!" "Chceš s ním snad mít problém? NO řekni!" zasyčel.Gusepe se zasekl. Svitla ve mě naděje,že bych mohl i vyváznout,ale omyl.Už zase.Kolikrát se ještě seknu?Už mě to začíná štvát.Gusepe,ale zavrtěl hlavou. "Já ho chci…a je mi jedno jestli mě to bude stát krk."otočil se na mě a prudce mě k sobě přitáhl.Nahlas polknu.Bojím se a to hodně…Snad ještě víc něž,když byl Tom v kómatu.Je to možná ode mě hnusný,ale vážně mám vetší strach než předtím.
(Tom)
už z toho vážně nemůžu.Je mi blbě jako nikdy.A kurwa…Houkačky…Poldové…To mi ještě chybělo. Řidič zastaví a zamračí se na mě. Přijde polda. "Vystupte si prosím"zašveholí.Oba poslechneme a vylezeme. "Víte kolik jste jel?"zeptá se. Řidič kývne a zase se na mě zamračí.Tohle mi byl vážně čert dlužný.Nervózně klepu rukou na kapotu auta a polda ztrácí nervy. Já vlastně taky. Nevydržím to "Prosím…Musíme jet…"hodím prosebný kukuč. Polda se na mě koukne jak na totálního magora. "A hele nejste vy ten slavný Tom Kaulitz?" zeptá se.. kývnu "A nemáte náhodou bratra ve vězení za vraždu?" sakra jak to,že to ví??? "Vy jste mi teda povedená rodinka..takový.. "Ale Bill nic neudělal!!!" vykřiknu. "Je mi jedno,jestli jste slavní nebo ne,ale ty jdeš hezky semnou do basy,páč takhle semnou mluvit nebudeš!!!!!!"zařve na mě a já úplně zblednu.Než stačím cokoliv udělat,mám na rukou pouta. Super…bože…do čeho si to zase vlítnul blbče..nadávám si v duchu. Posadí mě do auta.,Taxík odjede a my jedeme tak kam jsem tolik chtěl.ZA bráškou.
(Bill)
Gusepe mě surově líbá,když se pokusím vzepřít,tak mě uhodí.Uhodí a to dost silně.Div že ještě neležím v bezvědomí.Taky se tomu usilovně bráním…Bůh ví co by mi udělal kdybych nebyl při sobě. Strhne mi tričko. A pak rychle kalhoty.Už teď se mi chce zvracet.prosím pomozte mi někdo….Najednou mě od sebe odhodí a já se praštím o mříže. Rychle na sebe naháži hadry Vstoupí nějaký fízl a za ním..Pane bože………….Diď.. Diď to je Tom!!!Moje láska,můj miláček….On si pro mě přišel,ale počkat…něco tu nesedí…On…Tom má pouta…To ne…to si dělá někdo prdel.Koukám jak péro z gauče. "Tome?"zeptám se.Smutně ale zároveň šťastně na mě koukne. "Bille….jsi v pořádku?" zeptá se. Nepatrně zakroutím hlavou,aby si toho nikdo nevšiml…Pozdě..Gusepe má oči všude.
(Tom)
Co se tady děje???,Bill se toho týpka očividně bojí…Proč??Chci,aby mě zavřeli k němu do cely,ale tohle skromné přání mi bylo odepřeno.Zavřou mě hned naproti.Billovi steče slza.Najednou k němu přistoupí ten chlápek.Bill se roztřese a mě je jasné co se tady děje.Prudce ho otočí k sobě a políbí ho..Bill jen zoufale zakňučí a já????musím něco vymyslet…Tohle takhle rozhodně nenechám.Miluju Billa a nikdo mu nebude ubližovat…Já se pomstím…..
Pokráčko příště !
Napsala: Mykerina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama