Polibek je krásný vynález jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná...

Liebe lasst sich nicht erzwungen 2

14. dubna 2008 v 10:00 | Ash |  Liebe lasst sich nicht erzwungen 1 - Mykerina
Myslel sem,že mám zlomenou čelist.Zatřepal sem hlavou a postavil se.Stáli kolem mě 4 synci.Nemohl sem se zorientovat.Nevím kde je Jih a kde sever.Přilítla mi další.Sykl sem.Už nemám sílu se zvednout.Kopou do mě.Kurwa to je bolest.Když sem se konečně zvedl,chytli mě a kdosi vytáhl nůž.Čekal sem to nejhorší.Jenže oni měli očividně jiný plán.Ten týpek mi udělal šrám přes půlku obličeje.AU. "Příště to bude horší.Dej si majzla Kaulitzi"štěkl boss a utekli.Ještě chvíli sem tam ležel.Byl jsme mimo.Totálně mimo.Zvedl a došel domů.Celou cestu sem cítil krev a bolest.
(Bill)
Bál sem se jít spát,máme s Tomem pokoj společně,ale zároveň mi dělalo starosti kde je tak dlouho .Uslyšel jsme vrzání schodů.Konečně se vrací.Měl sem o něj strach,i když mi udělal to co mi udělal.Zavřel sem oči v momentě kdy klapla klika.Tom rožnul lampičku.Ani sem nedutal. Cítil sem jak chodí po pokoji.Občas sykl.Tak počkat!Proč?otevřel sem oči v momentě kdy se na mě díval.Hrklo ve mně. "Tome?"vylehl sem,když sem ho viděl takhle zřízeného.Okamžitě jsme vstal a šel k němu.Uhnul pohledem. "Co…co se stalo?" "Nic!"odsekl.Opatrně sem vzal jeho tvář do dlaní.Nevěděl sem co mám dělat.Odběhl sem do koupelny pro lékárničku a další věci.Za moment sem se vrátil. "Sedni!"poručil sem "O nic se tě neprosím" štekl. "Sklapni a sedni!" rozkázal sem o5.K mému údivu mě poslechl.Klekl sem si k němu.a čistil mu tu ránu. "Ssss!" škubl.Chytil sem ho pevněji.Přitáhl mě k sobě a políbil.Cuknul sem a rychle vstal. "Bille…prosím…poslouchej mě." "Ne!Ty poslouchej mě.Teď ti to ošetřím,ráno zavolám Davidovi ať hledá jiného zpěváka a do půl roku se odstěhuju."řekl sem rozhodně. "Ne to nepřijmu."prudce se postavil. "Budeš muset"začal se ke mně přibližovat.Strach.Zase sem ho cítil.Rukou sem ho odstrčil.Zase sykl. "Co je?" ta moje starostlivost je hrozná.Sundal si tričko.Má tam plno modřin.Dotlačil sem ho k posteli,lehl si,ale chtěl mě stáhnout na sebe. "NE!něco sem řekl!" Tom to vzdal nebo sem si to aspoň myslel,ale když sem se nad něj nahnul ……
(Tom)
Nemohl jsme odolat.Byl tak blízko.Jazykem sem mu přejel po krku.Zachvěl se.Přidal sem intenzitu,ale dával jsme si bacha ať ho nevyděsím.Bill zavřel oči.Nevěděl sem co si můžu dovolit.Rukama sem si ho přitáhl,ale tím stylem ať může couvnout.Něžně sem ho líbal na krku pak na tvářích a pomaličku přecházel ke rtům.Doufal sem že neuhne.Otřel sem své rty o ty jeho. "To..Tome …pp..prosím"zavzdychal.Zlehka sem ho políbil. Vpustil mě mezi rty a dokonce mi ho začal oplácet.Přitáhl sem si ho silněji,ale to byla chyba.Bill se lekl a rychle vstal.Hodil jsme psí očka. "Tome..nejde to…já…už sem se rozhodl."Vztáhl sem ruku.Vyděšeně zakroutil hlavou a odstoupil. "Bille…prosím je mi to líto.Já tě… já tě miluju"řekl sem zoufale.Hleděl na mě jak puk. "Co..co si to řekl?" "No že …že tě miluju.Teď už to vím.prosím vraŤ se ke mně"žadonil sem. "N..Ne už je pozdě"a odešel pryč.Nebyl sem schopný slova .
Pokráčko příště !
Napsala: Mykerina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama